Veča pieraksti par 8. martu (jeb vai ir dzīve pēc 8. marta)

1) Ja sieva saka, ka “man neko nevajag šajā dienā” – tas nav tulkojams, kā “ziedus drīkst nedāvināt”. Tev to pieminēs, ja ne 8. martā, tad nākamajā sadzīves strīdā.
2) Pieņemt, ka 8. marts ir PSRS laiku “atrauga” un skaļi par to paziņot ir, labākajā gadījumā, “sexa” gavēnis uz nenoteiktu laiku. Seku likvidēšanas varianti:
a. variants apsveikt 9. martā nenovērš paziņojuma sekas;
b. atsaukt apgalvojumu un skriet pēc ziediem ir zemē nomesta nauda;
3) Izcelties uz citu fona un ziedu vietā mājās ierasties tikai ar vīna pudeli = vīnu varēsi izdzert viens pats un gulēt uz dīvāna.
4) Ja dodies svinīgās vakariņās, tad ziedus iegādājies laicīgi. Ja ziedus iegādāsies pa ceļam (kopā ejot uz restorānu), tad sāksies nevēlama diskusija. Argumenti kuri nelīdzēs:
a. es šodien kā zirgs plēsos darbā un atbrīvojos tikai sekundi pirms došanās pie Tevis;
b. es taču visu dienu bērnus vadāju no skolas uz pulciņiem;
c. jebkurš cits variants.
5) Ja esi iegādājies ziedus 7. martā, bet ne pietiekami labi tos noslēpis (tava slēptuve tiek izgaismota) – tas nebūt nenozīmē, ka 8. martā nav jādāvina papildus ziedu porcija.
6) Iegādāties ziedus, mājās ielikt tos vāzē. Pagatavot vakariņas, bet aizmirst pasniegt ziedus = sekām, kas līdzinās variantam aizmirst pavisam par šo dienu.
7) JAUNUMS! Sieva 8. marta rītā: “Nesaprotu, vai tad man tās lietas jāmāca. Tu esi dēla tēvs un vakar jau varēji puikam nopirkt ziedus, lai šodien uzdāvina visām klases meitenēm!” Atbilde, ka puika mācās 1. klasē un mazas meitenes nav sievietes liekas argumentēta, bet sekas vēl nav zināmas.

Noslēgumā: Laiki, kad darba vietā, pēc sieviešu sveikšanas, varēja kārtīgi “aizliet mūli” ir sen pagājuši. Neviena tev šļuku neielies.

…dodos pēc ziediem… Vīri, turam buru!

Leave a Reply

Your email address will not be published.